STACJA PALIW ORLEN

AUTOPORT GODZIESZÓW


Stacja paliw w Godzieszowie działa w partnerstwie z firmą Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. co gwarantuje wysokie standardy obsługi klientów stacji oraz zapewnia sprzedaż paliw najwyższej jakości.

Autoport Godzieszów na terenie, którego znajduje się stacja to miejsce obsługi podróżnych położone w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 z wygodnym i szybkim dostępem - Węzeł Godzieszów (18 km A4) oraz drogi krajowej Nr 94. Wjazd na stację usytuowany jest przy drodze wojewódzkiej Nr 296 (km 76+769) na trasie Żagań-Lubań.

INFORMACJE

Na stacji zainstalowano 4 dystrybutory paliwowe (obustronne) przeznaczone do tankowania samochodów osobowych (jednoczesne tankowanie 8 samochodów) oraz 5 dystrybutorów paliwowych szybkiego wydawania (obustronnych) dla samochodów ciężarowych (jednoczesne tankowanie 6 samochodów ciężarowych). Zainstalowano również 5 dystrybutorów AdBlue.

Wysoka wydajność tankowania paliw 40 l/min w dystrybutorach dla samochodów osobowych powoduje szybką i sprawną obsługę dla Klienta. Podobnie jest w przypadku tankowania samochodów ciężarowych gdzie wydajność tankowania wynosi 130 l/min. Na stacji zamontowany jest również 1 dwustronny dystrybutor LPG, który obsługiwać może jednocześnie napełnianie zbiorników z gazem dwóch samochodów osobowych. Asortyment paliw sprzedawanych na stacji to: Pb 98, Pb 95, ON, LPG oraz AdBlue.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Część handlowa i wypoczynkowa stacji znajduje się na powierzchni 431 m/kw co sprawia komfort przy dokonywaniu zakupów oraz możliwość chwilowego wypoczynku i wytchnienia zarówno dla dzieci i dorosłych. W sklepie znajdują się artykuły spożywcze oraz artykuły przemysłowe, w tym akcesoria samochodowe, oleje silnikowe kosmetyki i chemia samochodowa niezbędne dla osób będących w podróży.

 

Orlen Cafe to miejsce gdzie można wypić podwójne aromatyczne espresso, a także cafe latte, cappuccino, cafe mocha czy kawę czarną z mlekiem. Cafe Punkt to także przekąski takie jak hot dogi, kanapki czy zapiekanki.

Na terenie stacji można zadbać o estetykę swojego samochodu korzystając z dostępnych odkurzaczy i zadbać o bezpieczeństwo w podróży utrzymując za pomocą kompresora odpowiednie ciśnienie w oponach.

Dla obsługi ruchu samochodów ciężarowych obok stacji na terenie Autoportu znajduje się parking TIR z 85 miejscami parkingowymi. Dla komfortu i wygody kierowcy mogą korzystać z pryszniców znajdujących się w budynku stacji.

W planach rozbudowy Autoportu w Godzieszowie jest budowa myjni samochodowej oraz sklepu wielkopowierzchniowego.

Karty paliwowe

Na stacji są akceptowane międzynarodowe karty paliwowe (flotowe) UTA, DKV, EuroShell, Port1, E100 i Eurowag.

Kantor wymiany walut

W obrębie pawilonu stacji działa kantor wymiany walut, a bezpośrednio przy wejściu do sklepu bankomat.