ESA TRUCK

SERWIS DAF GODZIESZÓW

ESA Trucks Polska Sp. z o. o. to Autoryzowany Dealer i Serwis pojazdów marki DAF oraz naczep KÖGEL.


Holenderska firma posiadająca swoje oddziały na terenie Danii, Holandii oraz Polski. Łącznie jedenaście profesjonalnych serwisów naprawczych i przeszło 90 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej. W Polsce poza Komornikami jesteśmy dostępni dla naszych klientów również w Koninie, Iłowej, Świecku oraz Godzieszowie. Obecnie, poza obsługą serwisową i sprzedażą pojazdów ciężarowych marki DAF świadczymy również usługi w ramach napraw powypadkowych.

Centrum Napraw Powypadkowych ESA Trucks Poznań, Konin oraz Iłowa to profesjonalny zespół wykwalifikowanych lakierników, blacharzy gotowy stawić czoła każdemu zleceniu. Dodatkowo w każdej z lokalizacji świadczymy usługi serwisowe dla naczep marki WIELTON. Serwis naczep marki SCHMITZ Cargobull oferuje jako jedyny oddział ESA Trucks Iłowa. Zakres działalności ESA Trucks Polska to również szeroki wachlarz usług dla pozostałych znanych na rynku marek pojazdów ciężarowych, naczep oraz autokarów.


SKAZANI NA SUKCES?

MAMY DOŚWIADCZENIE!

Nie nam to oceniać. Przyszłość pokaże jak zapiszemy się na karcie historii motoryzacji. Na pewno w codziennym życiu najważniejsi są dla nas ludzie. Zarówno pracownicy jak i klienci. Stanowią oni główny filar naszej działalności i bez nich nie byłoby nas jako organizacji, a tym samym sukcesów jakie odnieśliśmy nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej. Od wielu lat świadomie i konsekwentnie nie zbaczamy z obranego kursu, który opiera się na wartościach takich jak pozytywna atmosfera pracy oraz przyjazne relacje. Podsumowując! Jesteśmy zgranym i pozytywnym zespołem gotowym stawić czoła wszelkim zadaniom niezależnie od poziomu ich trudności. Zapraszamy do współpracy!

ESA TRUCK GODZIESZÓW

CO NAS WYRÓŻNIA?

To niewątpliwie lokalizacje poszczególnych serwisów, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrad A2, A18, A4. Umożliwiają one sprawną i szybką pomoc pojazdom niezależnie od poziomu problemów. Jesteśmy przygotowani na każdy wariant powierzonych nam zadań, aby móc sprostać wymaganiom naszych klientów na jak najwyższym poziomie.

ESA Trucks to gwarancja najwyższej jakości usług świadczonych przez wykwalifikowany personel niezależnie od lokalizacji. Potwierdzeniem tego są dotychczasowe tytuły i wyróżnienia jakie udało nam się zdobyć!